Gaz dla Domu

Nie PRZEPŁACAJ za zbiornik dzierżawiony!!!

Przydomowe instalacje gazowe oraz sieci gazowe w budynkach wielorodzinnych są perfekcyjnym rozwiązaniem dla ceniących sobie niezależność i bezobsługowość instalacji.

Dzięki przydomowej instalacji gazowej kotłownia jest zawsze czysta i można w niej urządzić pralnię. Nie jest to możliwe w przypadku kotłowni olejowej, węglowej czy na EkoGroszek.

Wykonujemy instalacje ze zbiornikami fabrycznie nowymi, renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

We współpracy z naszym klientem dobieramy najlepiej pasujący dla danego budynku zbiornik gazowy

  • naziemny lub podziemny
  • 2700 litrów 4850 litrów lub 6400/6700 litrów

LumenProf nie prowadzi dzierżawy zbiorników gazowych. Wszyscy nasi klienci kupują zbiorniki i stają się pełnoprawnymi właścicielami swoich instalacji gazowych dzięki czemu uzyskują dużo niższe ceny gazu a co za tym idzie znacząco obniżają koszty ogrzewania budynku w stosunku do posiadaczy zbiorników dzierżawionych.

Dla naszych klientów wykonujemy dokumentację niezbędną dla instalacji zbiornikowej, a także doradzamy w doborze kotłów gazowych.

Chcemy, aby nasi klienci uzyskali od nas najwyższą jakość usług tak, aby ogrzewanie gazowe było opłacalne i bezpieczne.
 

Zamów gaz dla Twojego Domu

Po złożeniu zamówienia niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia zamówienia.

Rodzaj gazu (wymagane)

Ilość litrów (wymagane)

Adres dostawy

Ulica

Nr

Kod pocztowy

Miasto

Powiat

Województwo

Osoba kontaktowa

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email

 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf Grzegorz Janczak z siedzibą w Lublinie w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf Grzegorz Janczak siedzibą w Lublinie.

 * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.